12:00 Szombierki - Stal Rzeszów
13:15 Stal Mielec - Pogoń Lwów

14:30 mecz o 3 miejsce
16:00 finał

Turniej rozgrywany na nowo otwartym kompleksie sportowym przy ulicy Solskiego 1 w Mielcu.

SZOMBIERKI - STAL RZESZÓW 0:2(0:0)
38' Ceglarz 0:1
46' Bętkowski 0:2
Szombierki: Fościak - Lebek, Cybul (31. Rogala), Ślęzok, Stefaniak - Cichecki (31. Terbalyan), Cieszyński (31. Krzykawski), Gwiaździński, Morys - Zając (31. Sawicki) - Jarnot (31. Majsner)

5:4 Rogala; 5:4 (obrona)
Szombierki: Fościak - Cichecki, Ślęzok (31. Stefaniak), Cybul, Lebek (31. Rogala) - Terbalyan, Gwiaździński (31. Cieszyński), Krzykawski, Sawicki - Jarnot (31. Morys), Majsner (31. Zając)

3. w drugiej polowie ze Lwowem powinismy zagrac w przodzie duetem Jarnot-Zając

4. Dobre 30 minut pierwszej połowy w meczu ze Stalą Rzeszów i tyle...

5. Liczyłem na 2 miejsce i najlepszego strzelca w osobie J.Jarnota.

6. To tylko przygotowania, trochę obawiam się o naszą firmę strzelecką, ale wszystko zweryfikuje runda wiosenna!:) Zawsze dumni z naszych chłopaków!

7. Jarnot wygladal dobrze nic nie stracil ze swojej motoryki bardziej martwi mnie pozycja nr1

8. O której jutro mecz z Lublińcem?

9. Wypowiedź Jarnota i Prezesa! :)

10. Jaki wynik sparingu?

Odpowiedzi
    1. 2:2 bramki Sawicki i Terbalyan. Jarnot zmarnował karnego.

Usuń
  11. zna ktos sklad?

12. Poszukuję składów i strzelców bramek dla Szombierek w sezonie 2006/07 dotyczy spotkań: górnik mysłowice - szombierki 1:0
    zagłębiak dg - szombierki 3:0
    wyzwolenie chorzów - szombierki 3:4
    szombierki - unia dg 1:1
    orkan dąbrówka wielka - szombierki 4:0
    Będę wdzięczny nawet za pojedyńcze składy. AJ

13. O której jutro mecz z Olkuszem?

14. Co prawda tylko sparing, ale zapowiada się pojedynek braci bliźniaków Terbalyan.

15. Jaki wynik,kto strzelił bramki?

Odpowiedzi
    1. 1:1 Bramke strzelił Cieszyński, a Szombierski nie wykorzystał rzutu karnego

Usuń
  16. w pierwszej polowie przewaga Zielonych, nie wykorzystane 2 setki Jarnota, po zmianie stron i skladu slabiej lecz znow zmarnowane setki

Odpowiedzi
    1. Może i dobrze,Jarnot zacznie trafiać do siatki na wiosnę!!!

Usuń
  17. W jakim składzie grali?

18. Jest ktoś jeszcze testowany? Jak nasi bramkarze?:)

19. W Regionalnej Piłce jest artykuł o Szombrach,najprawdopodobniej ubędzie nam Majsner,ale to mała strata,bo mnie osobiście wkurzało jego brak zaangażowania w walce na boisku1

20. Ależ się to odwróciło. Przy pierwszym pobycie Majsnera w Szombrach Jarnot musiał biegać po skrzydle, ewentualnie na "10". Potem Majsner przyszedł, bo miał zastąpić Jarnota, po czym prawdopodobnie odchodzi, ponieważ wiosną przy JJ nie miałby zadowalających go minut gry.

Odpowiedzi
    1. Mam nadzieje ze zostanie...potrzebna jest rywalizacja w ataku, takiej nie gwarantuje ano Sawicki ani Terbalyan. Majsner i tak nie grał za dużo na jesień, brakowało mu statystyk. Chciałbym aby został, to gracz któremu wystarczy się przełamać. Poza tym jest inny niż Jarnot i na niektóre spotkania byłby jak znalazł!

Usuń
    2. Majsner miał całą jesień aby się ,,przełamać,, ale leserowaniem,chowaniem się za obrońcą niczego się nie osiągnie!!! Pamiętam ostatni mecz jesieni u nas kiedy faktycznie się więcej starał,ale jeden mecz to za mało!Jakby klub był bogaty to faktycznie można by go było zatrzymać,bo to zwiększyłoby rywalizację.Ja widzę atak Jarnot-Zając,obydwaj biegający-walczący,ale oczywiście każdy może mieć swoje zdanie.

Usuń
    3. W czasie pierwszego pobytu u nas był gwiazdą. Jesienią strzelił chyba 7 bramek. Wiosną tylko 2, ale był po kontuzji, a potem już wiedział, że tu nie zostanie i się po prostu po boisku snuł.
      Teraz oczekiwania były wielkie, ale moim zdaniem nie sprostał. Osobiście chwaliłem go chyba tylko za mecz w Będzinie, kiedy wszedł po przerwie i odmienił naszą grę w ataku. Wtedy to w pierwszej połowie z przodu był Sawicki, który biegał wszędzie i nic z tego nie wynikało. Wszedł Majsner, a jak to on, to poruszał się tylko w świetle "16". O dziwo wtedy nasza gra w ataku wyglądała o wiele lepiej.

Usuń
    4. To właśnie gość na takie mecze, dobry do wykończenia, przepchać ja się, znalezienia w polu karnym. Przy betonie niektórych drużyn idealny gracz dla nas, dobrze go mieć.

Usuń
    5. Uratował tez punkty w Myszkowie! Gdy bym miał wybierać pomiędzy MAjsnerem a TYmateriałem w ciemno stawiam na MM

Usuń
    6. Ja też bym wolał, żeby Majsner został. Potrenuje porządnie jeszcze z kilka miesięcy, to jest duża szansa, że się odbuduje i stanie się znowu silnym punktem drużyny.

Usuń
    7. Jak potrenuje solidnie te kilka miesięcy to będzie przerwa w rozgrywkach.....

Usuń
  21. O Której mecz z Wilczą?

22. No cóż,trzeba było znów zadzwonić do klubu aby się dowiedzieć,że sparing jutro o 13-tej.

23. Szombierki 5:0 Wilcza. Bramki: Ciechecki, Jarnot x2, Sawicki x2.

24. Super wiadomosc zna ktos sklad?

25. Jeden z bramkarzy jest z Oswiecimia. O skladzie trudno mowic bo caly czas Osa rotuje zawodnikami na boisku, wiekszosc twarzy znana. Widzielem tylko czesc pierwszej i cala druga polowa ale gra Zielonych wyglada naprawde dobrze.

26. Sparing z Górnikiem II Zabrze w niedzielę o 11 na Walce Makoszowy
    (ponieważ u nas jest jakiś rajd samochodowy i obiekt zamknięty). Mecz jest specjalnie w niedzielę, żeby Zabrze mogło wystawić jak najwięcej ekstraklasowców, po to żebyśmy im mogli dokopać! Liczymy na doping, wszyscy na Zabrze!
    Anonimowy (wiadomo kto)

27. Jutro minie ,,miesięcznica,, od ostatniego artykułu na tej stronie,Jinx popraw się,nie bierz przykładu z oficjalnej strony klubu.A może sondaż-zabawa,które miejsce zajmiemy na koniec sezonu,z kim ewentualnie zagramy baraż,iip.

Odpowiedzi
    1. 😃 Nie ukrywam - mam wyrzuty sumienia z tego powodu. Lecz tak się ułożyło, że Szombierki poszły w kąt 😞
      Ale przynajmniej z komentarzy wiemy, jakie są wyniki sparingów.

Usuń
    2. Poszly w kąt...? Na zawsze...??? Znalazłem i piszę tu od roku i jakoś nie wyobrażam sobie żeby nie można było czytać coś o swoim UKOCHANYM KLUBIE,bo jak nie tu to gdzie??? Zostanie szukać w Sporcie Sląskim itp. ale to nie to!!! Pozdrawiam,proszę ,,wyjdż z tego kąta,,

Usuń
    3. Spokojnie. Zakładając tego bloga ustaliłem sobie taką formułę, że w sezonie o meczach, a w przerwie między rundami historia. No i właśnie ta historia poszła w kąt.

Usuń
  28. Miejsce pierwsze a baraz z Belkiem !

29. ja cie pier.. .. strona oficjalna sie obudzila

30. Faktycznie,nasza oficjalna strona ruszyła,a facebokowa wręcz z przytupem w nowej krasie,oby to był początek lepszych czasów!!!

31. Porażka z Górnikiem 2:6 - wynik z Regionalnej Piłki,jak się uczyć to od najlepszych!

32. Miał być generalny sprawdzian, z którego nic nie wyszło i to jeszcze przed meczem. Z powodu chorób i urazów nie zagrali Domański, Mielnik i jeden z nowych bramkarzy. Ponadto dochodzący po urazach Rybak i Szombierski pojawili się dopiero w drugiej połowie. Rozpoczęliśmy więc ten mecz bez pięciu podstawowych, defensywnych zawodników i to jest przyczyna utraty tylu bramek i porażki. Z przodu było całkiem nieźle, choć nie wykorzystaliśmy kilku znakomitych okazji, to i tak świetnie radził sobie z zawodowymi rywalami Jarnot.