piątek, 6 września 2019

Szybkie ciosy

PRZEDMECZOWE STATYSTYKI

Kursy STS: 1 - 1.6; X - 3.9; 2 - 4.13

W barwach Sarmacji występuje były piłkarz Szombierek Dawid Skrzypiński (15 meczy wiosną 2016 roku).

SZOMBIERKI - SARMACJA BĘDZIN 2:1(2:0)
9' Kaiser 1:0
21' Kaiser 2:0
82' Bała 2:1
Szombierki: Latka - Cichecki, Balul, Kulisz, Curyło - Terbalyan, Gwiaździński, Rybak (88' Pstuś), Moritz - Kaiser - Mieszczak (57' Malicki)
Sarmacja: Bensz - Skrzypiński, Majka, Dudała, Kozłowski, Adamczyk (68' Różański), Barwiński, Pielichowski, Januszek (70' Tyszczak), Gądek (78' Widurski), Zawadzki (63' Bała)

Żółta kartka: Pielichowski

Piłkarze Szombierek odnieśli kolejne domowe zwycięstwo, tym razem z niepokonaną do tej pory Sarmacją. Obraz gry w pierwszej połowie nie potwierdzał tego, że przed tą kolejką byli to sąsiedzi w tabeli. Absolutna dominacja gospodarzy (momentami posiadanie piłki wynosiło 64%, w całym meczu 56%), dwie bramki i kolejne okazje do podwyższenia rezultatu. Latka pierwszy raz do interwencji został zmuszony w 40 minucie spotkania.
Niestety w trzecim kolejnym meczu Zieloni tracą bramkę w końcowych fragmentach gry. Trzy stracone bramki w tym sezonie padały w 90, 84 i 82 minucie gry. Brak koncentracji? U siebie z Kosztowami nie miało to konsekwencji, w Mikołowie straciliśmy zwycięstwo, dziś skończyło się na strachu.

Mateusz Kaiser strzelił dziś swe pierwsze bramki w ligowych barwach Szombierek.

Bartłomiej Gwiaździński zagrał dziś po raz 90 w ligowych barwach Szombierek.