wtorek, 24 sierpnia 2021

Trzy i wystarczy

Kursy STS: 1 - 1.65; X - 4.15; 2 - 3.6

W drużynie z Radzionkowa występują byli piłkarze Szombierek: obecnie kontuzjowany Szymon Cichecki (97-9), Bartłomiej Gwiaździński (104-9) oraz Rafał Kuliński (66-11).

RUCH RADZIONKÓW - SZOMBIERKI 3:0(1:0)
3' Zalewski 1:0
48' Harmata 2:0
52' Kopeć 3:0
Ruch: Strzelczyk - Trzcionka, Pietryga, Harmata, Ćwielong (82' Wawrzinossek), Gwiaździński, Kuliński, Zalewski (60' Siwy), Kopeć, Piecuch (60' Baran), Wojsyk (67' Nawrocki)
Szombierki: Wierzbicki - Czekański (27' Waśkiewicz), Wagner, Stefaniak, Polak (74' Czajor), Łebko, Rybak, Śliwa (78' Balon), Peda (65' Janicki), Moritz, Rusz (55' Szubert)

Żółte kartki: Trzcionka, Pietryga - Śliwa

Po dzisiejszym meczu z przekąsem można napisać, że dla ostatnich wydarzeń z udziałem Zielonych wspólnym mianownikiem jest liczba 3, a mianowicie:
- poprzednie 3 mecze obu drużyn na nowym boisku Ruchu kończyły się szczęśliwie dla Szombierek
- dziś Szombierki straciły 3 bramki, z czego dwie w 3 minucie pierwszej i drugiej połowy
- 3 ostatnie mecze poprzedniego sezonu nie przyniosły wygranej naszej drużynie
- 3 pierwsze mecze obecnego sezonu także bez zwycięstwa
Wystarczy.

Marcel Peda i Dominik Balon zadebiutowali w ligowych barwach Szombierek.

Kamil Moritz zagrał po raz 50 w ligowych barwach Szombierek. Strzelił w nich 13 bramek.