piątek, 25 marca 2022

Dublet Nawrockiego

Kursy STS: 1 - 3.78; X - 4.5; 2 - 1.57

W barwach Ruchu występują byli piłkarze Szombierek: Bartłomiej Gwiaździński (104-9) oraz Rafał Kuliński (66-11).

SZOMBIERKI - RUCH RADZIONKÓW 0:2(0:0)
66' Nawrocki 0:1
85' Nawrocki 0:2
Szombierki: Wierzbicki - Stefaniak, Oracz, Wagner (79' Rusz), Śliwa - Koschny (74' Tsuleiskiri), Łebko, Wróbel (69' Hewlik), Pośpiech - Moritz, Zając
Ruch: Szukała - Turczyn, Otwinowski, Pietryga, Ćwielong - Kopeć (90+5' Brewczyk), Siwy (86' Zalewski), Gwiaździński, Kuliński, Bougduiga (71' Piecuch) - Nawrocki (88' Matysek)

Żółte kartki: Wagner, Śliwa

Nie licząc Pucharu Stulatków było to pierwsze w historii zwycięstwo Ruchu na boisku Szombierek.

W chwili obecnej Szombierki są taką drużyną, która by myśleć o jakichkolwiek punktach musi wykorzystywać te okazje, które ma. A ma ich niewiele i następnych w meczu może nie być.
To już nie jest drużyna, która stwarza sytuacje za sytuacją i było się pewnym, że w końcu coś wpadnie.

Ruch pokazał dziś, jak wyprowadzić piłkę z własnej połowy i nie tylko stworzyć zagrożenie pod bramką rywala, ale strzelić gola z takiej akcji.