niedziela, 19 listopada 2023

Jesień 2023

Runda jesienna w liczbach.

Wyniki Szombierek (w kolumnie przed wynikiem pozycja w tabeli przed meczem Szombierki - rywal):

Bilans rundy:

Można by rzec, że równa runda w wykonaniu Zielonych. Taka sama ilość zwycięstw, remisów i porażek, a także po równo jeśli chodzi o wygrane i przegrane zarówno u siebie, jak i na wyjazdach. Nawet różnica bramek taka sama.

Pozycja w tabeli drużyny Szombierek na przestrzeni sezonu:

Bilans 1 i 2 połowy:

Bilans 1 połowa/koniec meczu
:

Z perspektywy czasu wygląda na to, że nasi piłkarze byli przewidywalni. Prowadzenie do przerwy dawało nam zwycięstwo, a remis - jakiekolwiek punkty. Z kolei gdy przegrywaliśmy, to nie odrabialiśmy strat.

Różnica bramek w meczu:

Przedział czasowy bramek:

Graliśmy tylko w pierwszym i ostatnim kwadransie gry. Bramki strzelane w ostatnim kwadransie dawały nam zwycięstwa (Przemsza, Unia Rędziny, Piast II), remis (Podlesianka) i dobijały rywali (Szczakowianka, Orzeł). Nie były to mało znaczące bramki w okresie, kiedy mecz już był rozstrzygnięty. Wszystkie 3 bramki w tym przedziale straciliśmy w przedziwnym meczu z Rozwojem.
Przeraża natomiast środkowe 60 minut gry z bilansem 4:20.

Bilans, kiedy Szombierki strzelają na 1:0 lub tracą na 0:1:

Bilans, kiedy Szombierki nie tracą lub nie strzelają bramki
:

Czas gry, kiedy Szombierki:

Słabo, jeśli chodzi o ilość minut, kiedy Szombierki były na prowadzeniu. Może dlatego, że 3 z 5 meczy rozstrzygnęli w końcówkach meczy?
Przez dłuższą ilość czasu Zieloni prowadzili w zasadzie tylko w debiucie trenerskim Łukasza Berety w Jaworznie (od 7 minuty), a także w ostatnim meczu z Orłem Miedary (od 43 minuty).

Trenerami Szombierek w rundzie jesiennej byli: Kamil Zieleźnik (kolejki 1-8), Sebastian Gawełczyk (9 kolejka, a także 14 - w zastępstwie zawieszonego Łukasza Berety) oraz Łukasz Bereta (kolejki 10-15).