piątek, 15 kwietnia 2016

Niemożliwe nie istnieje

SZOMBIERKI - BKS STAL BIELSKO-BIAŁA
niedziela 17 kwietnia, godz. 11:00

Jeszcze w środę porównując wyniki Szombierek i BKS-u Stali można by przed meczem tych drużyn powiedzieć, że Zieloni nie mają szans. Jednak we wspomnianą środę LKS Czaniec wygrywając w Bielsku-Białej pokazał, że nasi najbliżsi rywale są do ogrania. LKS Czaniec (pokonał BKS po raz drugi w tym sezonie, w obu meczach nie tracąc bramki) przerwał imponującą passę rywala siedmiu meczy bez porażki, z czego sześć bielszczanie wygrali.
BKS Stal to dla nas rywal niewygodny (0:1 wyj i 1:4 dom w ubiegłym sezonie), ale by podnieść naszych piłkarzy na duchu warto dodać, że jesienią Szombierki zremisowały 1:1 w Bielsku-Białej, kiedy to rywal pożyczył nam swoje stroje (własnych Zieloni nie zabrali z Bytomia) okazując postawę fair-play. Patrząc na późniejsze wyniki Szombierek, był to jedyny punkt (i bramka) z drużynami z górnej połowy tabeli. Tak więc poszukując pozytywnych aspektów w motywacji naszych piłkarzy można użyć tytułowego hasła jednej z reklam i życzyć im powodzenia w najbliższym meczu.

SZOMBIERKI - BKS STAL BIELSKO-BIAŁA 1:3(0:2)
16' Prokopów 0:1
42' Szczęsny 0:2
55' Kuliński 1:2
79' Brychlik 1:3
Szombierki: Maścibrzuch - Skrzypiński (82' Urbaniak), Staszowski, Rybak, Cybul - Lebek (60' Jarnot), Filauer (61' Lipok), Kuliński, Stefaniak - Stokłosa (74' Krzykawski) - Majsner
BKS Stal: Kozik - Dzionsko, Dudała, Prokopów, Zdolski - Szczęsny, Sobala, Czaicki (69' Furczyk), Karcz (82' Rucki) - Brychlik (82' Wiśniewski), Chrapek (74' Caputa)

Żółte kartki: Stokłosa, Jarnot